Dostępność
youTube
FB


Data: 2018-08-06
Od godziny: 11:00
Do godziny: 13:00
Nazwa placówki: Urząd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin
Pobieranie:

« Powrót do Akcji wyjazdowych




Akcje wyjazdowe RCKiK Wrocław


Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2018-05-28 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2018-05-29 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2018-05-30 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
Ambulans 2018-06-03 10:00 - 14:00 Park Oleśnickich Kolejarzy Oleśnica Poniatowskiego
Ambulans 2018-06-04 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-06-04 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-06-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2018-06-06 09:00 - 13:00 Hotel NOVOTEL Wrocław Wrocław Powstańców Śląskich 7
W Pomieszczeniu 2018-06-09 11:00 - 16:00 KRWIOBIEG Wrocław
Ambulans 2018-06-10 12:00 - 16:00 Stadion Żórawina Kopernika
Ambulans 2018-06-11 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-06-12 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2018-06-13 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-06-14 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
Ambulans 2018-06-15 08:30 - 12:30 Milicz Milicz
W Pomieszczeniu 2018-06-16 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2018-06-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-06-19 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2018-06-20 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2018-06-21 08:00 - 12:00 Whirlpool Polska Sp. z o.o. Wrocław ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 6
Ambulans 2018-06-24 10:00 - 13:00 Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Wrocław Szkocka 35
Ambulans 2018-06-24 15:00 - 18:00 Park Biskupiński Wrocław
Ambulans 2018-06-27 09:00 - 13:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
Ambulans 2018-06-29 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2018-06-30 11:00 - 15:00 CH Korona Wrocław B. Krzywoustego 126
W Pomieszczeniu 2018-07-03 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2018-07-05 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
Ambulans 2018-07-06 12:00 - 16:30 Wrocław PLAC SOLNY
Ambulans 2018-07-07 12:00 - 16:30 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
W Pomieszczeniu 2018-07-10 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
Ambulans 2018-07-11 09:00 - 13:00 Wrocław PLAC SOLNY
W Pomieszczeniu 2018-07-13 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-07-14 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2018-07-16 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
Ambulans 2018-07-17 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-07-20 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2018-07-21 08:30 - 13:30 INTERMARCHE Oleśnica mjr. Henryka Sucharskiego 17
Ambulans 2018-07-27 09:00 - 13:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
Ambulans 2018-07-28 12:00 - 16:30 Wrocław PLAC SOLNY
Ambulans 2018-08-04 12:00 - 16:30 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
Ambulans 2018-08-06 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-08-06 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-08-07 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2018-08-09 12:00 - 16:30 Wrocław PLAC SOLNY
Ambulans 2018-08-10 09:00 - 13:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
W Pomieszczeniu 2018-08-11 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2018-08-13 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-08-17 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-08-18 10:00 - 14:00 Parafia pw. NMP Matki Pocieszenia Oława pl. Św. M. M. Kolbe 1
W Pomieszczeniu 2018-08-21 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2018-08-23 12:00 - 16:30 Wrocław PLAC SOLNY
Ambulans 2018-08-24 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2018-08-25 14:00 - 18:00 boisko (festyn) Dobrzykowice Szafirowa
Ambulans 2018-08-29 09:00 - 13:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
Ambulans 2018-09-01 09:00 - 13:00 PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Oława Zaciszna 4
W Pomieszczeniu 2018-09-04 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-09-05 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2018-09-06 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
Ambulans 2018-09-07 12:00 - 16:30 Wrocław PLAC SOLNY
Ambulans 2018-09-08 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
W Pomieszczeniu 2018-09-10 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2018-09-10 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
Ambulans 2018-09-11 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2018-09-12 09:00 - 13:00 Dworzec Główny PKP Wrocław Piłsudskiego 105
W Pomieszczeniu 2018-09-13 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
Ambulans 2018-09-15 12:00 - 16:30 MAGNOLIA Wrocław Legnicka 58
W Pomieszczeniu 2018-09-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2018-09-18 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-09-19 08:30 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2018-09-21 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-09-22 12:00 - 16:00 Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia Wrocław Wyspa Słodowa
Ambulans 2018-09-26 12:30 - 16:30 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Szewce Strzeszowska 7
W Pomieszczeniu 2018-09-28 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2018-10-01 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-10-01 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-10-02 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2018-10-08 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-10-09 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-10-13 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2018-10-15 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-10-16 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2018-10-17 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2018-10-18 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2018-10-19 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-10-26 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2018-11-05 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2018-11-06 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-11-07 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2018-11-08 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2018-11-08 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2018-11-12 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2018-11-13 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-11-14 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
Ambulans 2018-11-14 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2018-11-16 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-11-17 10:00 - 14:00 CH Korona Wrocław B. Krzywoustego 126
W Pomieszczeniu 2018-11-19 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2018-11-20 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-11-23 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2018-12-03 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-12-03 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-12-04 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-12-08 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2018-12-10 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-12-11 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-12-14 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-12-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-12-18 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2018-12-21 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urzd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 11:00 - 16:00
Placówka: KRWIOBIEG
Miejscowość: Wrocaw
Ulica:


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Placówka: Stadion
Miejscowość: rawina
Ulica: Kopernika


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocaw
Ulica: owiecka 24


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość: Milicz
Ulica: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw
Ulica: Szkocka 35


Godz. od-do: 15:00 - 18:00
Placówka: Park Biskupiski
Miejscowość: Wrocaw
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Dworzec Gwny PKP
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka: CH Korona
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka:
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka:
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 13:30
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Dworzec Gwny PKP
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka:
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urzd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka:
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Dworzec Gwny PKP
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka:
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 14:00 - 18:00
Placówka: boisko (festyn)
Miejscowość: Dobrzykowice
Ulica: Szafirowa


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Dworzec Gwny PKP
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oawa
Ulica: Zaciszna 4


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka:
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocaw
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Dworzec Gwny PKP
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Gra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 12:00 - 16:30
Placówka: MAGNOLIA
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 12:30 - 16:30
Miejscowość: Szewce


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urzd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocaw
Ulica: owiecka 24


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: migrd


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Gra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Sycw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wow


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: CH Korona
Miejscowość: Wrocaw


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Lena 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urzd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: roda lska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Boka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutw


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oawa


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Olenica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki lskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogra